A Kúria döntött. Jogszerű volt a tanárok sztrájkja.
Az év első hónapjában sztrájkoltak a pedagógusok, amit első fokon jogszerűnek ítélt meg a Fővárosi Törvényszék.
Viszont a fellebbezési eljárásban másodfokon a Fővárosi Ítélőtábla jogellenesnek nyilvánította azt.
Végül a felülvizsgálat eljárás során pár napja a Kúria úgy döntött, hogy a sztrájk jogszerű volt.

KAPCSOLÓDÓ HÍREK
Megbátorodott János
Tájékoztatásul a MÁV Zrt. Biztonsági Főigazgatóság 2026. április havi Biztonsági Tájékoztatója!
A következőkben Kondor Balázs tagtársunk Facebook posztját osztjuk meg. A sors iróniája, hogy ez a munka ünnepére esik…